Money Transfer Europa -Turkey

Avrupa’ya para göndermek & Avrupa’dan para almak RİA ile çok kolay…Money Transfer Avcılar My Mobile haftanın 6 günü 09.00/19.00 arasında hizmetinizde…#Moneytransfer#ParaTransferi#Ria#RİAmoneytransfer#Sendmoney#lowcommision

11 Comments

 1. Iman Kadim
  5 Aralık 2020

  Excellent service quality Mükemmel hizmet kalitesi (Translated by Google)

 2. Yasin Bagrac
  7 Aralık 2020

  Bence gayet başarılı hizmet sunuyorlar iyi insanlar var hatanızı kasko sirketine yönlendirmeniz gerekirken Seta iletişime yönlendirmeniz hata olmus ben seneler dir oradan telefon alırım kendi hataları var ise hemen çözerler sizin hatanız kasko şirketini seta iletişim sanmanız iyi günler.. (Translated by Google) I think they offer very successful services, there are good people, you have to direct your mistake to the insurance company, while directing it to Seta communication has been a mistake. For years, I will get a phone call and if it has its own errors, it will be solved immediately.

 3. EGBE CATHERINE
  8 Aralık 2020

  Their service is so beautiful and she’s very friendly and efficient with her work.very trustworthy agency.i am satisfied with their service

 4. Richard Knock
  9 Aralık 2020

  40 yıllık firma güvenli ve doğru iş yapıyorlar 6 senedir, para transferimizi buradan yapıyoruz. Uzakdoğu gönderimlerimiz çok hızla yapılıyor. The 40-year-old company has been doing safe and correct business for 6 years, we are doing our money transfer here. Our Far East shipments are made very quickly.

 5. Mehmet Çağan
  9 Aralık 2020

  Çok güzel bir hizmetti memnun kaldım gayet, kolay gelsin.

 6. Melihat Ağvacı
  9 Aralık 2020

  Cep telefonu tamiri yaptırdım. Hizmetleri oldukça güzel, tavsiye ederim.

 7. Gizem Çelik
  9 Aralık 2020

  Telefon tamiri için çocuklarımla beraber gitmiştim, müşteriler ile olan ilgileri gerçekten harika, misafirperver bir işletme.

 8. Pınar Ustabaşı
  9 Aralık 2020

  Tamir konusunda avcılar bölgesinde gerçekten güvenilecek tek yer

 9. Rıfat Ö
  9 Aralık 2020

  Müşteri memnuniyeti gerçekten çok iyi, tavsiye ederim

 10. İsmet Erözer
  9 Aralık 2020

  Harika hizmet ve gerçekten çok iyi müşteri memnuniyeti sağladılar.

 11. Ubagcu
  2 Ocak 2021

  Yurt dışına para transferi sağladık ve uzun yıllardır Türkiye’deyim. Hem telefon aksesuarı cep telefonu konusunda hem de para transferi konusunda mükemmel hizmet sağlıyorlar.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir